БЛОГ

Як пережити стрес та не втратити своє здоров'я?

24.02.22 життя Українців розділилося на до і після. До — ми веселились, будували плани на майбутнє, насолоджувались кожним днем, любили нашу країну і ніколи не могли повірити, що може бути інакше. Після цієї знаменної дати кожен день наповнений щосекундним перегляду новин, очікуванням таких бажаних слів «Повертаємось додому, війна закінчилася». 

Весь час ми живемо в хронічному стресі, кожен день вмираємо і воскресаємо. Не зійти з розуму в теперішній час може допомогти біоідентична пелета с NADH.

NADH (повна назва нікотинамідаденінденуклеотид) — є активною формою вітаміну В3. Вона необхідна організму для синтезу енергії, запобіганню старості, омолодженню клітин на рівні мітохондрій, регенерації, відновленню ДНК. З недостатністю NADH знижується рівень АТФ, а це, своєю чергою, призводить до депресій, загальної слабкості, зниження концентрації, хронічної втоми, нестачі енергії. Багато досліджень вказують на те, що тяжкі енергетичні порушення призводять до серйозних захворювань — хвороби Альцгеймера, Паркінсона, розсіяного склерозу.

Біоідентичні пеллети Biopell встановлюються під шкіру в зону з великою кількістю жирової тканини (наприклад, ягодиці). Гормональні пеллети дуже малі, розміром як рисове зерно, тому пацієнт їх зовсім не відчуває у звичайному житті. Важливо, що вони не мають побічних ефектів, притаманних таблеткам. 

І саме в біоідентичній пеллеті Biopell речовина NADH міститься в найбільш оптимальній і доступній формі. Вона відразу поступає в кров, оминаючи шлунково-кишковий тракт, на відміну від таблетованої форми. Пеллета діє тривало, від 4 до 6 місяців, і дає нам можливість віднайти сили та пережити негаразди навколишнього середовища. 

А якщо комбінувати пеллету NADH з іншими пеллетами, наприклад з Мелатоніном, можна отримати нормалізацію природного сну, адаптацію організму до зміни часових поясів, уповільнити процеси старіння організму, забезпечити ефективну роботу ендокринної системи організму. Такий комплекс стимулює захисні функції імунної системи організму, має антиоксидантну дію, допомагає організму боротися зі стресом і виникненням сезонної депресії. 

А якщо комбінувати NADH з DHEA, “головним стероїдом”, “батьком всіх гормонів”, котрий дає витривалість, енергію, гарний настрій, то можна відчути себе суперменом або супервумен, яким підкорюється все.

Отже, за допомогою пеллет, нам під силу змінити свій внутрішній стан та покращити здоров’я, схуднути, наладити гормональний фон, прибрати гормональні порушення, мобілізувати внутрішні захисні ресурси, щоб пережити стресовий стан. Чудові відгуки про пеллети, які ми чуємо кожен день від наших пацієнтів, це тільки підтверджують.